Телепрограма на сьогодні, 18 червня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
14:05 М/с "Суперкрошки".
14:15 М/с "Суперкрошки".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:02 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:12 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:23 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:45 М/с "Вся правда о медведях".
15:56 М/с "Вся правда о медведях".
16:06 М/с "Вся правда о медведях".
16:20 М/с "Вся правда о медведях".
16:30 М/с "Вся правда о медведях".
16:45 М/с "Летний лагерь".
16:55 М/с "Летний лагерь".
17:05 М/с "Ручей Крэйга".
1+1
13:50 "Сімейні мелодрами".
14:50 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
СТБ
9:35 "МастерШеф", 6 сезон, 25 і 26 еп.
15:20 "Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок", 11 еп.
ICTV
13:25 Х/ф "Гудзонський яструб", 2 ч.
15:00 Х/ф "На відстані удару", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "На відстані удару", 2 ч.
Новий канал
12:55 Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 2 еп.
15:20 Половинки, 1 сезон, 1 еп.
17:00 Кохання на виживання, 2 сезон, 1 еп.
2+2
13:50 Х/ф "Геркулес".
15:30 Х/ф "Повернення Геркулеса".
К1
13:40 "Орел і Решка. Навколо світу".
16:40 Т/с "Доктор Хто", 7 сезон, 9 і 10 с.
ТЕТ
13:55 Танька і Володька, 1 сезон.
14:25 Т/с "Село на мільйон", 1 сезон, 9 с.
15:25 4 весілля, 4 сезон.
16:45 4 весілля, 1 сезон.
НТН
13:30 "Речовий доказ".
14:45 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 5 і 6 с.
16:30 "Свідок".
16:50 "Легенди бандитської Одеси".
Інтер
12:25 Прем'єра. "Правила моєї кухні".
14:45 "Правила виживання".
15:50 "Речдок".
UA: ПЕРШИЙ
13:10 Країна на смак.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Тайська кухня".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 #ВУКРАЇНІ.
15:45 Суспільно-політичне ток-шоу "Зворотний відлік".
Піксель
14:00 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:30 М/с "Октонавти".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Пригоди Мауглі".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Слоненятко Елла".
К2
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
Nickеlodeon
14:00 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 13 с. "Голодный гипноз".
14:20 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 1 с. "Китолёт - часть 1".
14:40 Т/с "Команда рыцарей", 2 сезон, 6 с. "Рыцарь-летун".
15:05 Т/с "Ох уж этот папа", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
15:25 Т/с "Супермамочка", 3 сезон, 18 с. "Дилеммы".
15:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 25 с. "Виртуальное знакомство".
16:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 26 с. "Машина времени".
16:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 170 с. "Пробуйте даром! / Дом, милый дом".
16:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 171 с. "Карен 2.0 / Бессонница".
16:45 М/с "Волшебные покровители", 149 с. "Прошлые и неистовые".
17:05 М/с "Волшебные покровители", 150 с. "Начало волшебства".
Fox Life
13:55 Т/с "Анатомия страсти", 14 сезон, 10 с. "Личный Иисус".
14:35 Т/с "Это мы", 3 сезон, 5 с. "Тоби".
15:20 Т/с "Это мы", 3 сезон, 6 с. "Камсахамнид".
16:05 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
16:45 Т/с "Кандис Ренуар", 5 сезон, 7 с. "Любопытство - порок".
МАЛЯТКО ТV
14:00 М/с "Легенда про Зорро".
14:30 М/с "Інамі".
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Старий Том".
15:30 М/с "Попелюшка".
16:00 Телепродаж.
17:00 М/с "Лорина зірка".
Прямий
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою.
14:20 "Деталі" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою.
16:20 "Вибори 2019. Парламент" з Оленою Курбановою.
17:00 "Репортер". Новини.
ATR
13:45 Aqsam (Вечір).
14:15 Saba (Ранок).
15:15 Saba (Ранок).
16:00 Saba (Ранок).
16:40 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
17:00 "Zaman". Новини (укр.).
ТРК Київ
13:10 "Київ LIVE".
15:00 "Столичні телевізійні новини".
15:15 "Депутатська приймальня".
16:10 "Всередині Раю".
17:00 "Столичні телевізійні новини".
Star Cinema
12:45 Х/ф "Лабіринти любові".
14:15 Т/с "Кохання за законом", 17-20 с.