Телепрограма на сьогодні, 22 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Небезгрішний".
8:10 Х/ф "Циганка Аза".
9:45 Х/ф "Чудо в краю забуття".
11:30 Х/ф "Дике кохання".
13:35 Х/ф "Поки є час".
14:55 Х/ф "Закляття Долини змій".
16:40 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
18:10 Х/ф "Усім привіт".
19:30 Д/ф "Кобзар".
20:30 Х/ф "Золота лихоманка".
22:15 Х/ф "Дикуни".
23:55 Х/ф "Шереметьєво-2".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Сила волі".
15:30 Х/ф "Жага до подорожей".
17:15 Х/ф "Пробач за кохання".
19:05 Х/ф "Більше за життя".
20:45 Х/ф "Сексоголік".
22:20 Х/ф "Приколісти".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Знамення".
14:00 Х/ф "Вдача Логана".
16:00 Х/ф "Мара".
17:40 Х/ф "Напролом".
19:20 Х/ф "РЕД".
21:15 Х/ф "Пасажир".
23:05 Х/ф "Розплата".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Сила волі".
15:30 Х/ф "Жага до подорожей".
17:15 Х/ф "Пробач за кохання".
19:05 Х/ф "Більше за життя".
20:45 Х/ф "Сексоголік".
22:20 Х/ф "Приколісти".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:35 Х/ф "Назар Стодоля".
9:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
10:15 Х/ф "Важко бути Богом".
12:30 Х/ф "Злетіти з котушок".
14:00 Х/ф "По той бік вбивства".
15:35 Х/ф "Мушкетер".
17:20 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 1 с.
18:55 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 2 с.
20:30 Х/ф "Нескінченні світи Герберта Уеллса", 3 с.
22:05 Х/ф "Смертельний номер".
23:45 Х/ф "Фотографуючи фей".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
6:45 Х/ф "Джокер".
8:45 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
9:30 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
10:30 Т/с "Майор та магія", 9 с.
11:15 Т/с "Майор та магія", 10 с.
12:00 Т/с "Право на захист", 1 с.
12:45 Т/с "Право на захист", 2 с.
13:45 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1-4 с.
17:15 Т/с "Майор та магія", 11 с.
18:00 Т/с "Майор та магія", 12 с.
18:45 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 1 с.
19:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 2 с.
20:30 Т/с "Котовський", 1 с.
21:15 Т/с "Котовський", 2 с.
22:15 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
23:00 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
23:45 Т/с "Північний вітер", 3 с.
0:30 Т/с "Північний вітер", 4 с.
1:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
2:10 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
3:00 Х/ф "Старики-полковники".
4:30 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 9 с.
Star Cinema
6:10 "Історія України".
7:50 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
11:00 Х/ф "Мільйонер".
12:45 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
14:30 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
17:40 Х/ф "День залежності".
19:00 Х/ф "Час кохати", 1-4 с.
22:00 Х/ф "Позаземний".
0:10 Х/ф "Мільйонер".
1:50 Х/ф "Час кохати", 1-4 с.
4:50 Х/ф "Позаземний".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 4-7 с.
9:10 Х/ф "Погана сусідка".
10:45 Х/ф "Дивне Різдво".
12:20 Х/ф "Попелюшка.ru".
14:05 Т/с "Рідні люди", 6-9 с.
17:15 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-4 с.
20:45 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
22:20 Х/ф "Погана сусідка".
23:55 Т/с "Рідні люди", 8 і 9 с.
1:30 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 1-3 с.
4:10 "Відкритий космос", 1 і 2 еп.