Телепрограма на 14 грудня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Принцеса на бобах".
8:55 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
10:25 Х/ф "Вавілон ХХ".
12:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:40 Х/ф "Іван Сила".
15:15 Х/ф "Стрімголов".
17:05 Х/ф "А життя продовжується".
18:45 Х/ф "Загублене місто".
20:25 Х/ф "Звинувачується весілля".
21:45 Х/ф "Політ золотої мушки".
23:30 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "Тиха гавань".
16:05 Х/ф "Пенелопа".
17:50 Х/ф "Дорогий Джон".
19:40 Х/ф "Замерзла з Майамі".
21:20 Т/с "Волею випадку".
22:20 Х/ф "Прибульці".
0:10 Х/ф "Вишибайло".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Пограбування казино".
14:30 Х/ф "Веселі канікули".
16:10 Х/ф "Чорний метелик".
17:45 Х/ф "Мара".
19:25 Х/ф "Вартові галактики".
21:30 Прем'єра. Х/ф "Месники: Завершення".
0:30 Х/ф "Крижаний".
2:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "Тиха гавань".
16:05 Х/ф "Пенелопа".
17:50 Х/ф "Дорогий Джон".
19:40 Х/ф "Замерзла з Майамі".
21:20 Т/с "Волею випадку".
22:20 Х/ф "Прибульці".
0:10 Х/ф "Вишибайло".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Меланхолійний вальс".
10:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
11:25 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
12:40 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
14:35 Х/ф "Вогонь та лід".
16:05 Х/ф "Солдат Джейн".
18:15 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
19:55 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
22:10 Х/ф "Соломон Кейн".
23:55 Х/ф "Легка поведінка".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:15 Т/с "Шулер", 1 с.
7:05 Т/с "Шулер", 2 с.
7:55 Т/с "Шулер", 3 с.
8:45 Т/с "Шулер", 4 с.
9:40 Т/с "Шулер", 5 с.
10:40 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
11:25 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
12:10 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
12:55 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
13:45 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
14:35 Т/с "Винищувачі", 1 с.
15:20 Т/с "Винищувачі", 2 с.
16:00 Т/с "Винищувачі", 3 с.
16:45 Т/с "Винищувачі", 4 с.
17:30 Т/с "Винищувачі", 5 с.
18:10 Т/с "Винищувачі", 6 с.
18:50 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
19:35 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
20:20 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
21:05 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
21:50 Т/с "Код Костянтина", 15 с.
22:40 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
23:25 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
0:10 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
0:55 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
1:45 Т/с "Клан ювелірів", 19 с.
2:30 Т/с "Клан ювелірів", 20 с.
3:20 Т/с "Клан ювелірів", 21 с.
4:10 Т/с "Клан ювелірів", 22 с.
4:55 Т/с "Клан ювелірів", 23 с.
Star Cinema
5:40 "Історія України".
8:00 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
11:30 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
15:00 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.
18:30 Х/ф "Всі мають померти".
20:30 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
21:50 Х/ф "Час щастя".
23:30 Х/ф "Час щастя 2".
1:00 Х/ф "Крапля світла", 1-4 с.
4:00 Х/ф "Навчаю грі на гітарі", 1-4 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 208-212 с.
9:50 Т/с "Рідні люди", 213-217 с.
13:40 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
15:20 Х/ф "Чорна сукня".
16:55 Х/ф "Дім, милий дім!".
18:30 Х/ф "Вчитель музики".
20:05 Т/с "Менталіст", 7-11 с.
0:15 Т/с "Менталіст", 12-15 с.
3:35 Х/ф "Кохання під наглядом".