Телепрограма на 27 липня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
8:15 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
9:45 Х/ф "Нескорений".
11:35 Х/ф "Ржака".
13:20 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
14:40 Х/ф "Гірська жінка: На війні".
16:20 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
18:00 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
19:40 Х/ф "Хто кому хто".
21:15 Х/ф "Поки є час".
22:35 Х/ф "Всього один поворот".
23:55 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Траффік", 1 с.
13:35 Х/ф "Траффік", 2 с.
15:05 Х/ф "Траффік", 3 с.
16:35 Х/ф "Пригоди Паддінгтона".
18:15 Х/ф "Щурячі перегони".
20:10 Х/ф "Пробач за кохання".
22:00 Х/ф "Зачарований принц".
23:40 Х/ф "Сила волі".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Потяг до Юми".
15:05 Х/ф "Книга Ілая".
17:05 Х/ф "РЕД".
19:00 Х/ф "Мара".
20:45 Х/ф "Клони".
22:20 Х/ф "Тебе ніколи тут не було".
23:55 Х/ф "Дикі історії".
2:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Траффік", 1 с.
13:35 Х/ф "Траффік", 2 с.
15:05 Х/ф "Траффік", 3 с.
16:35 Х/ф "Пригоди Паддінгтона".
18:15 Х/ф "Щурячі перегони".
20:10 Х/ф "Пробач за кохання".
22:00 Х/ф "Зачарований принц".
23:40 Х/ф "Сила волі".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:20 Х/ф "Ярослав Мудрий".
11:50 Х/ф "Меланхолійний вальс".
13:00 Х/ф "Єлизавета".
15:05 Х/ф "Єлизавета: Золотий вік".
17:05 Х/ф "Брудні танці".
18:50 Х/ф "Вбити короля".
20:35 Х/ф "Анархісти".
22:20 Х/ф "Плаксій".
23:50 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
1:40 Нічне промо.
BOLT
5:20 Т/с "Шулер", 2 с.
6:10 Т/с "Майор та магія", 1 с.
6:55 Т/с "Майор та магія", 2 с.
7:40 Т/с "Майор та магія", 3 с.
8:25 Т/с "Майор та магія", 4 с.
9:10 Т/с "Майор та магія", 5 с.
10:00 Х/ф "Час гріхів".
11:30 Т/с "Нічні ластівки", 1 с.
12:15 Т/с "Нічні ластівки", 2 с.
13:00 Т/с "Нічні ластівки", 3 с.
13:45 Т/с "Нічні ластівки", 4 с.
14:45 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
15:30 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
16:15 Т/с "Нічні ластівки", 7 с.
17:00 Т/с "Нічні ластівки", 8 с.
18:00 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
18:45 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
19:30 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
20:15 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
21:00 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
22:00 Х/ф "Смерть шпигунам. Лисяча нора", 1-4 с.
1:20 Т/с "Право на захист", 1 с.
2:05 Т/с "Право на захист", 2 с.
2:55 Т/с "Право на захист", 3 с.
3:40 Т/с "Право на захист", 4 с.
4:30 Х/ф "Таємничий острів".
Star Cinema
6:00 "Історія України".
7:20 Х/ф "Час кохати", 1-4 с.
10:20 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
13:25 Х/ф "Позаземний".
15:35 Х/ф "Агентство "Мрія".
16:55 Х/ф "Коханий за наймом".
18:30 Х/ф "Добрий день Вам!".
20:10 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
23:40 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
3:10 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.
Star Family
5:30 "Сказання про Хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 8-12 с.
9:55 Т/с "Рідні люди", 13-17 с.
13:50 Х/ф "Любов на два полюси".
15:20 Х/ф "Інше обличчя".
16:55 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
18:25 Х/ф "Переможець".
20:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-7 с.
0:20 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 8-11 с.
3:50 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".