Телепрограма на 28 липня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Усім привіт".
8:25 Х/ф "Аве Марія".
10:10 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
11:50 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
13:30 Х/ф "Такі красиві люди".
15:15 Х/ф "Хто кому хто".
16:55 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
18:15 Х/ф "А життя продовжується".
19:55 Х/ф "Ржака".
21:40 Х/ф "Фарт".
23:00 Х/ф "Гірська жінка: На війні".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Випадковий чоловік".
14:35 Х/ф "Зачарований принц".
16:15 Х/ф "Чого хочуть жінки".
18:25 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
20:10 Х/ф "Смерть Сталіна".
22:00 Х/ф "Останній будинок зліва".
23:55 Х/ф "Шахраї".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Клони".
14:35 Х/ф "Крутi чуваки".
16:35 Х/ф "Червоні вогні".
18:35 Х/ф "Пограбування казино".
20:15 Х/ф "Шпигунська гра".
21:55 Х/ф "Гниле мiсто".
23:45 Х/ф "Імла".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Випадковий чоловік".
14:35 Х/ф "Зачарований принц".
16:15 Х/ф "Чого хочуть жінки".
18:25 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
20:10 Х/ф "Смерть Сталіна".
22:00 Х/ф "Останній будинок зліва".
23:55 Х/ф "Шахраї".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:45 Х/ф "Меланхолійний вальс".
8:50 Х/ф "Назар Стодоля".
10:15 Х/ф "Ярослав Мудрий".
12:45 Х/ф "Брудні танці".
14:30 Х/ф "Плаксій".
16:00 Х/ф "Центуріон".
17:40 Х/ф "Анархісти".
19:25 Х/ф "Змовниця".
21:30 Х/ф "Доктор Джекіл та містер Хайд".
23:15 Х/ф "Читець".
1:20 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Майор та магія", 4 с.
6:45 Т/с "Майор та магія", 5 с.
7:30 Т/с "Майор та магія", 6 с.
8:15 Т/с "Майор та магія", 7 с.
9:00 Т/с "Майор та магія", 8 с.
10:00 Х/ф "Джокер".
12:00 Т/с "Котовський", 1 с.
12:45 Т/с "Котовський", 2 с.
13:30 Т/с "Котовський", 3 с.
14:15 Т/с "Котовський", 4 с.
15:00 Т/с "Котовський", 5 с.
15:45 Т/с "Котовський", 6 с.
16:30 Т/с "Котовський", 7 с.
17:15 Т/с "Котовський", 8 с.
18:00 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
18:45 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
19:35 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
20:20 Т/с "Володимирська, 15", 31 с.
21:10 Т/с "Володимирська, 15", 32 с.
22:00 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1-4 с.
1:20 Т/с "Право на захист", 3 с.
2:05 Т/с "Право на захист", 4 с.
2:55 Т/с "Право на захист", 5 с.
3:40 Т/с "Право на захист", 6 с.
4:30 Х/ф "Час гріхів".
Star Cinema
6:40 "Історія України".
7:35 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
11:05 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
14:35 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.
18:05 Х/ф "Позаземний".
20:15 Х/ф "Кохання під наглядом".
21:50 Х/ф "Агентство "Мрія".
23:10 Х/ф "Добрий день Вам!".
0:50 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
3:55 Х/ф "Час кохати", 1-4 с.
Star Family
5:25 "Сказання про Хрещення Русі".
6:00 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 3-7 с.
10:20 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 8-12 с.
14:40 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
16:10 Х/ф "Переможець".
17:45 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
19:20 Х/ф "Любов на два полюси".
20:50 Х/ф "Інше обличчя".
22:25 Т/с "Рідні люди", 8-12 с.
2:20 Т/с "Рідні люди", 13-15 с.
4:45 "Титанік", 1 еп.